פיצה פרגו – חוויה לכל המשפחה

פיצה עם ציזי קראסט

הזמנת פיצה הביתה כבר מזמן אינה רק הזמנת מגש פיצה. כשמדובר בהזמנה משפחתית יושבים כולם ומרכיבים ארוחה שתמיד נשאר ממנה משהו קטן למחר בבוקר, בדיוק כמו שאוהבים.

כשרואים את התפריט ומבינים שאין חובה להסתפק רק במגש פיצה, החוויה של הזמנת פיצה פרגו הופכת להיות ארוחה שלמה למרות שהפיצה היא בהחלט העיקר ואי אפשר לוותר על התענוג הזה.

חומרי גלם איכותיים – זה כל ההבדל

כאמור, מסעדת פיצה פרגו היא הכול מלבד רק פיצרייה. גם הפיצה עצמה היא לא סתם פיצה, אלא עשויה רק מחומרי גלם אמיתיים ואיכותיים בדיוק כמו באיטליה, ועם התאמה לחך הישראלי. ידוע שמלבד הרוטב הסודי שפיצה פרגו מחזיקה כבר שנים ולא מגלה למה הוא כל כך טעים, יש להם גם חומרי גלם מעולים לבצקים, הגבינות ותוספות הפיצה. הבצק עצמו הוא מתכון איטלקי אמיתי, ולכן הוא אינו דומה לשום דבר שאתם מכירים מפיצריות אחרות. הוא דק ובשרני במידה הנכונה, עשוי כמו שצריך, עם שוליים קריספיים ומספיק חזק בכדי לשאת את התוספות מבלי להיקרע. מסיבות אלו, בפיצה פרגו נהנים מפיצה שהיא הכול מלבד מאכל עממי, וזאת למרות הפשטות שלה.

פיצה לכולם, כולל ילדים

פיצה פרגו יודעת מה ילדים אוהבים, ולכן מציעה לכם פיצה עם רוטב עדין טעמים, מוצרלה נימוחה ותוספות שכל הילדים אוהבים כמו פטריות, זיתים, תוספת גבינה או אפילו צ'יזי קרסט למי שאוהב את הגבינה שלו בכל מקום, ובינינו ילדים מתים על זה. זה מקסים לראות את הגבינה יוצאת מתוך הבצק ולא רק מעליו, ולכן הילדים תמיד ינסו לשכנע אתכם ללכת דווקא על הקראסט הזה.

תפריט בריא וטבעוני

כשאתם מתיישבים להרכיב את ההזמנה המשפחתית, זכרו שכל אחד אוהב משהו אחר, אבל כל אחד גם יכול למצוא מה להזמין מתפריט המסעדה. לפיכך, אין בעיה לשוחרי הבריאות למצוא את עצמם בין מנות התפריט, משום שגם בתפריט הבריאותי אין פשרות על איכות החומרים כך שאתם מקבלים גם בריאות, גם הזמנה ערכית ומצפונית וגם איכות מלאה של כל מוצרי הבריאות. בנוסף, בפיצה פרגו יש תפריט טבעוני עם מנות שהותאמו במיוחד לטבעונים בעזרת מרכיבים כמו גבינה טבעונית וללא ביצים.

מנות ישראליות לגמרי בנוסח איטלקי ותימני

אחרי הכול, מנות ישראליות הן כמובן תוספת שישראלים מצפים למצוא במסעדת פיצה, לכן כל המנות שואבות השראה משילובם של המטבח הישראלי והאיטלקי גם יחד. כך למשל שילוב של פוקאצ'ה איטלקית עם סלט ישראלי, הוא תענוג לחיך עבור ישראלים רבים. בתפריט שלנו מסתתרות גם מנות בעלות ניחוח של מנות בצקיות, טעימות ובשרניות מהמטבח התימני, וכך אנו מקבלים את הזיווה אלפרדו, שהיא שוס אמיתי לחובבי המטבחים המשולבים האלה. בסופו של יום, ישראלים לא יוותרו על המאכלים האלו, שנראים כל כך טבעי כשהם משולבים בתפריט של מסעדה איטלקית איכותית. לכן שילובן בהזמנתכם היא רק מתבקשת, וגם מהווה תוספת נחמדה למי שרוצה לגוון ולהזמין עוד פינוק שיחכה לו לארוחת הבוקר.

לא רק בצק!

אם אתם מזמינים מאחד הסניפים שלנו כי אתם רגילים לאיכות הבלתי מתפשרת ולשירות האמין והאדיב, זו לא חובה להסתפק רק בבצקים.

חובבי השקשוקה ותפוחי האדמה ימצאו בדיוק מה שבא להם במגוון לחמי שום, אצבעות גבינה, ופוקא'צות שיהיו ליווי הולם במיוחד לכל ארוחה כזאת. מנות ותוספות אלו מוגשות כולן עם מתבלים טריים החל מדיפ שום וממרח פסטו ועד רוטב אלף האיים או ויניגרט קלאסיים. הסלטים והקישים הטריים והטעימים הם חלק בלתי נפרד מהתפריט שמותאם למי שרוצה קצת משהו אחר ולא רק פיצות. כמובן שאין לשכוח את הפסטות הטריות המוגשות ברטבים טעימים והנדיבים במיוחד.

לאחר כל הטוב הזה מותר גם ליהנות ללא נקיפות מצפון מקינוחים נפלאים כמו טירמיסו ונוצ'לטו ואפילו זיווה מתוקה.

חוויה כיפית שמתאימה לכולם, כבר אמרנו?